obrazek reklamujący kierunek analiza danych

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach uzyskał zgodę Ministerstwa Edukacji i Nauki na prowadzenie od roku akademickiego 2022/2023 nowego kierunku studiów – Analiza danych. Będą to studia licencjackie o profilu praktycznym prowadzone przez nasz Instytut.

Jeśli więc lubisz matematykę i informatykę,

chcesz dokonywać zaskakujących odkryć w zalewie danych i przekazywać je w zrozumiały sposób osobom podejmującym strategiczne decyzje,

chcesz być, po ukończeniu studiów, jednym z najbardziej poszukiwanych specjalistów na rynku pracy branży IT, w instytucjach naukowo-badawczych, finansowych, w administracji publicznej i państwowej, średnich i dużych zakładach produkcyjnych ze wszystkich branż i dziedzin gospodarki, a także ośrodkach badania opinii publicznej,

chcesz pracować jako analityk danych finansowych, czy biznesowych lub ekspert ds. eksploracji danych, programista, projektant baz danych, i mieć, według „Harvard Business Review”, najseksowniejszą pracą XXI wieku, to ten kierunek jest właśnie dla Ciebie.

Zarejestruj się w IRK!