eurostudent vi plakat

Studiujesz w Polsce? Stoisz przed niepowtarzalną szansą na udział w największym badaniu studentów w Europie!
Mamy przyjemność zaprosić Cię do projektu EUROSTUDENT, diagnozującego społeczne warunki studiowania, prowadzonego równolegle w blisko 30 krajach.
Wypełnienie kwestionariusza zajmie Ci od 10 do 20 minut.
Centrum Badawczo-Rozwojowe PBS gwarantuje pełną dyskrecję i poufność – informacje, których nam udzielisz zostaną oddzielone od Twoich danych osobowych, a wyniki badania prezentowane będą wyłącznie w postaci zbiorczych statystyk.
Respondenci, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania, wezmą udział w grze o tablety.
Pytania ankiety adresowane są do wszystkich osób studiujących na studiach pierwszego stopnia, drugiego stopnia, jednolitych oraz podyplomowych
Powiedzmy Europie jak studiuje się w Polsce!

Z góry serdecznie dziękujemy za poświęcony czas.

Szczegółowe informacje na temat badania - plik doc.