zajecia online

Od 24.03.2020r. zostaje uruchomiona realizacja zajęć online, umożliwiająca kontakt nauczycieli i studentów w czasie rzeczywistym w aplikacji Google MEET, zgodnie z rozkładem zajęć zawartym w kalendarzach.

W semestrze letnim dyżury i konsuktacje realizowane są do odwołania online w aplikacji Google MEET zgodnie z podanymi terminami.
Aby nawiązać indywidualny kontakt z nauczycielem akademickim należy w podanym terminie dyżuru przesłać zaproszenie z aplikacji Google MEET na imienny adres nauczyciela akademickiego - wszystkie adresy pracowników UPH skonstruowane są wg schematu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..